Курс з англійської мови "Іммігрант"

Спеціально для тих, хто прагне опанувати повсякденні теми англійською та швидко адаптуватися до життя в США.

Рівень: A2-B1Старт: March 1st

Illustration

Програма курсу

Illustration
 • Lesson 1:

  Small talk - це невіддільна частина Американської та Британської культур. В цьому уроці ми з вами розберемо для чого він потрібен, з чого складається, де і з ким відбувається, а також вивчимо багато питань та альтернатив, які ви можете чути та використовувати в майбутньому. 

 • Lesson 2:

  Другий наш з вами урок буде присвячений транспорту. Це те з чим ми зіштовхуємося кожен день. Після цього уроку, ви зможете:
  1) купити білет на міський транспорт в касі та автоматі (та дізнатися який він буває)
  2) запитати дорогу та зрозуміти пояснення куди вам йти
  3) користуватися основними словами для того, щоб записатися на складання тесту з водіння та отримати водійське посвідчення
  4) знати назви основних дорожніх знаків та слів, повʼязаних з дорогою.

 • Lesson 3:

  На нашому третьому уроці ми з вами розберемо тему shopping. Те, що хтось любить робити, а хтось не любить, але мусить. Ми з вами поговоримо про шопінг загалом, щоб ви могли почувати себе впевнено і при покупці продуктів, і при пошуку одягу та навіть порошку. Після уроку ви зможете:
  1) розказати про свій похід до супермаркету2) спитати, як знайти конкретний відділ у супермаркеті (молочка?випічка?фрукти та овочі?товари для дому?)3) зрозуміти касира у супермаркеті4) розумітися у вимірах (галони, фунти)5) попросити інший розмір речі6) пояснити, який візерунок та матеріал ви шукаєте7) сказати, що одяг вам підходить чи не підходить8) повернути кошти за товар, який не підійшов
  Цей урок краще за всього поділити на два: grocery shopping та shopping for clothing

 • Lesson 4:

  Нарешті ми з вами дійшли до моєї улюбленої теми - Housing. Я себе вважаю трошки експертом в цьому, бо змінила 20 квартир за 1.5 року. Я знаю, як шукати квартири для оренди, як взаємодіяти з орендодавцями, які типові проблеми можуть статися в орендованому житлі. Після цього уроку ви зможете:
  1) знайти квартиру для короткострокової та довгострокової оренди (поговоримо про критерії вибору житла, підкажу сайти, де можна шукати)2) пояснити, яке саме житло ви шукаєте3) зрозуміти, яке житло вам пропонують (що включено у вартість, чи є меблі, які зручності є у квартирі)4) зрозуміти умови договору (строк, штрафи, умови)5) поскаржитися орендодавцю на типові проблеми у квартирі

 • Lesson 5:

  Переходимо до нелегкої, але дуже важливої теми - Heath and Medical Issues. Це те, з цим ми регулярно зіштовхуємося, і це життєво необхідно вміти пояснити, де в тебе болить та що ти відчуваєш для того, щоб тобі надали допомогу. Після цього уроку ви зможете:
  1) розібратися як отримати медичну страховку2) записатися на прийом до лікаря (по страховці та без)3) заповнити свою медичну історію (основні питання анкети та хвороби)4) пояснити симптоми популярних захворювань (отруєння, грип, алергія, застуда), зрозуміти інструкції та призначення лікаря5) зрозуміти який тип ліків вам призначили 6) що робити в екстрених ситуаціях (виклик швидкої допомоги)

 • Lesson 6:

  При прибуттю в Америку, відкриття рахунку у банку є одним з перших кроків. На цей рахунок вам будуть приходити виплати від держави, якщо ви на них подаєтесь, заробітна плата. Якщо ви плануєте перебувати в Америці довгий час, то банківська картка вам необхідна для того, щоб pay rent, pay for utilities and groceries. Після цього уроку ви зможете:
  1) розуміти різницю між banks та credit unions2) відкрити необхідний рахунок у банку3) зрозуміти, що таке credit score, для чого він потрібен і як будується4) навчитеся користуватися банкоматом англійською

 • Lesson 7:

  Ви вже знаєте як вести small talk, записатися до лікаря, скласти на права, орендувати житло. That's awesome! А тепер ми з вами поговоримо про те, як на це все заробити. Після уроку про employment ви зможете:

  1) скласти резюме
  2) правильно використовувати слова "work" та "job"
  3) зрозуміти, що від вас вимагають у вакансіях (вивчите основну лексику про роботу)
  4) відповісти на типові питання, які зустрічаються на співбесідах

 • Lesson 8:

  Вітаю вас! Це наш останній урок на курсі 🤟🏻Нам залишилось обговорити ще одну важливу тему, щоб повноцінно існувати в американському суспільстві - eating out. Після цього уроку ви зможете:
  1. Замовити каву (та як попросити "кришечку" та "трубочку")2. Забронювати столик у ресторані (+ зрозуміти меню)3. Описати свої побажання про приготування їжі (прожарювання стейка, або усунення алергенів, замовлення вина)4. Повідомити про проблеми з їжею та обслуговування (коли принесли неправильне замовлення, недосмажили, пересолили або взагалі не принесли столові прилади)5. Оплатити рахунок (попросити рахунок, забрати залишки їжі з собою, "пригостити" або отримати щось "за рахунок закладу")

Тарифи


Автопілот

Самостійне навчання за заданим курсом

Illustration

● Доступ до курсу на 6 місяців

● Понад 430 виразів у вигляді флешкарток для щоденної практики у додатку Quizlet

● 8 відеоуроків від Immortal Kate на найважливіші теми для виживання в США (1 урок = ~ 25 хв) 

● Багато інтерактивних завдань після кожного відеоуроку для опанування нових конструкцій у контексті без завчення.

● Відповіді на завдання з відкритою відповіддю у кінці кожного урокуIllustration

4 999 UAH = ~130 USD

Можлива оплата частинами

Легка адаптація

Чат з мінігрупою та підтримкою викладача

Illustration

● Доступ до курсу на 12 місяців

● Розподіл на мінігрупи (5-6 людей) для спільної практики та спілкування

● Додаткові завдання у чаті від викладача для практики speaking

● Підтримка від викладача школи у чаті: відповіді на запитання, перевірка завдань.

● Понад 430 виразів у вигляді флешкарток для щоденної практики у додатку Quizlet

● 8 відеоуроків від Immortal Kate на найважливіші теми для виживання в США (1 урок = ~ 25 хв) 

● Багато інтерактивних завдань після кожного відеоуроку для опанування нових конструкцій у контексті без завчення.

Illustration

7 888 UAH= ~ 205 USD

Можлива оплата частинами

Автор курсу

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відгуки

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

 • Де буде проходити курс?

  Курс розміщений на інтерактивній платформі ReadyTo. 
  Після оплати ви отримаєте лист на пошту з посиланням на реєстрацію, після чого вам буде доступний перший урок та маленький гайд по тому, як користуватися платформою.
  Цей курс не передбачає онлайн-уроків у Zoom, на тарифах "Легка Адаптація" та "Американська мрія" спілкування буде відбуватися у чаті Телеграм, де викладач буде давати додаткові завдання для практики вимови та розмовних навичок.

 • Скільки часу буде проходити курс?

  Курс "Іммігрант" розрахований на 1 місяць. Оптимально проходити по 2 уроки на тиждень. Для того, щоб ваш мозок опрацював попередню інформацію, засвоїв нові конструкції. 
  Тому уроки будуть відкриватися поступово. Кожен понеділок та середу, для того, щоб у вас був час завершити попередні.Але доступ до курсу у вас буде ще певний час, в залежності від вашого тарифу (для того, щоб ви могли переглянути уроки, повторити, або пройти ще раз) 

 • Чи можна платити за курс частинами?

  Так, є можливість розбити курс на 2 чи 3 платежі.